Tv tvmozaīka

Raidījums “TV mozaīka”- ēterā jau sesto gadu - katru otro sestdienas rītu no plkst.9.10 līdz – plkst.9.30. Latvijas televīzijas 7. kanālā. Atkārtojums- nākamās nedēļas ceturtdienas rītā – no plkst. 8.15 līdz plkst. 8.35. Stāstām par visu jauno un aktuālo, kas notiek visā Latvijā. Tiekamies ar uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem. Mūsu uzdevums- parādīt visu to labo, ko sasnieguši mūsu pašu vietējie uzņēmumi, izglītības iestādes un dažādas - lielas un mazas pašvaldības. Daudz stāstām arī par dažādām sporta aktualitātēm.
29.11.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "", "Jūrmalas riepu centrs, filiāle", "Studija ĀKX", "SPA Vilnius, SPA viesnīca", "Uzbegims , restorāns", "Vaives, kokapstrāde".
04.10.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "Balvu pilsētas dome", "Balvu sporta centrs", "Bērzpils pagasta padome", "Tilžas vidusskola, vidusskola", "Eliza, mēbeļu salons", "Latroof Ltd, SIA, jumtu segumi", "Ogres basketbola skola".
06.09.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "Studija ĀKX", "Studija ĀKX", "Gallery Park Hotel", "SUITE Restaurant & Lounge, restorāns", "Ciao Ciao, picērija - kafejnīca", "Ekzia, SIA, konditoreja".
23.08.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "Rēzeknes novada speciālā pamatskola", "Rēzeknes gaļas kombināts", "Maltas pagasta padome".
09.08.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "Modra Bērziņa pieminekļu darbnīca, SIA "Akmens Raksti"", "Balvu pilsētas dome", "Balvu sporta centrs", "Bērzpils pagasta padome", "Tilžas vidusskola, vidusskola", "Ezerlīči, Z/S".
26.07.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "Modra Bērziņa pieminekļu darbnīca, SIA "Akmens Raksti"", "Heimanis, stādaudzētava", "Pūres pagasta padome", "Krieviņi, Z/S".
13.07.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "Rožkalni, Z/S", "Garkalnes novada Dome", "Lidosta Jūrmala, lidosta".
29.06.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "Baltijas Taizemes medicīnas rehabilitācijas centrs", "Surdovest, surdoloģiskās un vestibulārās rehabilitācijas centrs", "Jekaterinas Hazanovas ārsta prakse", "Sirds Fonds", "Silmalas, atpūtas komplekss", "Kopā esam spēks, nometnes".
01.06.2014 skatīties sižetus
Raidījumā sižeti no "Latvijas Zvērinātu advokātu padome", "Balvu pilsētas dome".
17.05.2014 skatīties sižetus
Maltas Speciālās Internātpamatskolas direktors Ivans Bebrišs pie sevis aicinājis kolēģus no citām Latvijas speciālajām skolām,lai runātu par šo skolu absolventu integrāciju sabiedrībā, par viņu iespējām atrast darbu un strādāt pēc šo speciālo skolu beigša Raidījumā sižeti no "Rēzeknes novada speciālā pamatskola".